A MOŻE BYĆ TAK...

Cieszę się, że tu jesteś

Tak może naprawdę być w Twoim życiu. Zamiast pustyni wiecznych oczekiwań, że zasłużę, możesz mieć ogród obfitości bez zasługiwania.

Postanowiłaś zadbać o siebie i uwolnić się od nękającego Cię problemu. Już możesz być z siebie dumna bo chcesz zmienić to co jest w Twoim życiu niekorzystne. Zasługiwanie jest mitem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Jak sama zauważyłaś nie przynosi to nic dobrego, a z pewnością nie daje poczucia wolności.

Też przez większą część swojego życia próbowałam zasługiwać. Zamiast oczekiwanej nagrody najczęściej było rozczarowanie i poczucie winy.

Kiedy uwolniłam w sobie przekonanie, że muszę zasługiwać, moje życie bardzo się zmieniło. To na co wcześniej musiałam zasłużyć zaczęło pojawiać się bez zasługiwania!!!

Czas skończyć z mitem zasługiwania!!!

I mam wspaniałą wiadomość dla Ciebie. Możesz to zrobić bo tego chcesz!!! Twoja decyzje o podjęciu wyzwania i chęci zmiany to już połowa sukcesu. Resztą się zajmiemy na warsztatach.

Wkrótce otrzymasz na maila informację co musisz zrobić aby wziąć udział w warsztatach.

Podzielę się z Tobą wiedzą i narzędziami, które pomogły mi, jak setkom moich klientek, uwolnić się od mitu zasługiwania.

Do zobaczenia wkrótce Renata Ziółkowska ❤️ 

          Pozostał Ci ostatni krok do zapisu na warsztat MIT ZASŁUGIWANIA, wypełnienie formularza.

Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!!!